Zawsze pasjonowało mnie odkrywanie świata, później narodziła się moja pasja fotograficzna. Przez wiele lat mieszkałam i pracowałam we Włoszech. Ich efektem jest nie tylko mnóstwo wspomnień tego co widziałam, lecz także kilka tysięcy zdjęć w komputerze. Moje wędrówki były odległe od najczęściej uczęszczanych szlaków, niemniej widziałam miejsca i rzeczy warte upamiętnienia. Dlatego też, postanowiłam na łamach tego bloga podzielić się moimi włoskimi impresjami. Co do innych zainteresowań - lubię malarstwo, literaturę i dobrą muzykę, niezależnie od gatunku.
Blog > Komentarze do wpisu

Pierwszy etap konkursu zakończony.

No i zakończone głosowanie w pierwszym etapie! Jak przewidywałam, mój blog nie zaszedł zbyt wysoko. Nie było co prawda tak źle jak pisałam w poprzednim poście i nie zajęłam ostatniego miejsca, lecz zupełnie przyzwoite, mniej więcej pośrodku rankingu. Jednak najmilsze było dla mnie to, że komuś z zaprzyjaźnionych czytelników chciało się zadzwonić aby oddać na mnie głos. Nie ukrywam też, że przy tej okazji usłyszałam  słowa sympatii, które znaczą dla mnie o wiele więcej niż wszystkie nagrody rzeczowe. Na szczęście taka nagroda mi nie zagroziła,  więc nie mam też problemu gdyż mam nowy laptop, biżuterii i zegarka nie noszę, więc co bym poczęła w razie wygranej? No bo przecież oddanie nagrody nie wchodzi w grę, chyba że na cele charytatywne (to byłoby dobre rozwiązanie). Tak, czy inaczej, konkurs trwa dalej i teraz mogę spokojnie kibicować innym uczestnikom. Cieszę się też bo przy okazji wpadło mi w oko parę interesujących blogów, które zapewne będę śledziła w przyszłosci.

Na zakończenie chciałam jeszcze raz gorąco podziękować tym, którzy na mnie głosowali ale także tym, którzy tego nie zrobili lecz po prostu czytają mojego bloga, czasem zostawiają swoje komentarze, albo odnajdują w tym co piszę jakąś cząstkę siebie. Jak pisał mój ukochany Poeta "Teatrzyk Zielona Gęś, ma zaszczyt wystawić się na krytykę..." Jeszcze raz dziękuję!

czwartek, 19 stycznia 2012, sukienka_w_kropki

Polecane wpisy

Komentarze
2012/01/20 14:51:21
Głosowałam na trzy blogi- każdy w innej kategorii: Twój, Ilenki50 i satyryczny blog Remka.Ale nie sprawdzałam, jak kto daleko zaszedł, bo nie to jest najważniejsze. Ważne, jest zaakcentowanie, że te blogi warto promować. Pozdrawiam. :)
-
Gość: rakwspak, 59.151.98.*
2012/01/20 15:20:55
konstanty jest mój...! ogromnie mi miło dzielić doń lubość z Tobą
-
2012/01/20 17:44:08
BBM - jak zwykle masz rację, fajnie jest dostać nagrodę albo stanąć na podium ale najważniejsze jest żeby próbować! Przeglądając zgłoszone blogi widziałam wiele naprawdę interesujących na które nikt nie głosował, choć wcale nie były gorsze od innych, więc tym bardziej jest mi miło!
Rakwspak-Konstanty jest wieczny jak poezja, najlepszym dowodem jest to, że wciąż ma nowych wielbicieli. Ty pewnie jesteś w wieku moich dzieci... Powiem Ci, że mimo upływu czasu kiedy spaceruję brzegiem jeziora, zawsze mi dźwięczy w głowie ...gdy trzcina zaczyna płowieć, a żołądź większy w dąbrowie...( znasz to z pewnością, to jeden z "moich" wierszy) wtedy coś mnie ściska za gardło, a na plecach mam dreszcze...Jako Mazurka "z adopcji" nie z urodzenia, pokochałam tę kriainę w dużej mierze właśnie dzięki niemu. Pozdrawiam serdecznie!
-
2012/01/25 10:55:36
Notorycznie przegapiam te konkursy...
-
2012/01/25 18:57:23
Krogulec. A szkoda, bo z przyjemnością głosowałabym na Ciebie! Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, w przyszłym roku Ci przypomnę żebyś znów nie "zaspał".
-
2012/01/26 07:48:03
Będę wdzięczny :-) Bo w końcu dojrzałem do tego aby spróbować sił w takim czymś.
-
Gość: rakwspak, 202.99.125.*
2012/01/26 08:09:52
hm, myślałałam, że jesteśmy rówieśnicami, nie wiem po czym wniskowałam.
moje ulubione to Ulica towarowa, Małe kina, Serwus madonna, zresztą mnóstwo ulubionych, co szeptają czestą w myślach...
....Anioły proletariackie, dziewczyny, wychodzą z fabryk,
blondynki smukłe i smaczne, w oczach z ukrytym szafirem;
jedzą pestki i piją wodę sodową niezgrabnie,
pierś pokazując słońcu, piękną jak lirę...
-
wildrose661
2012/01/30 13:19:11
Przegapilam, przykro mi, bo pewnie bym zaglosowala takze na Ciebie!
-
ikroopka
2012/02/03 16:33:15
Hej, hej, już luty, gdzie się podziewasz?
-
2012/02/04 11:13:28
I kroopka - cierpię na chroniczne zmęczenie i brak czasu bo właśnie mamy remont mieszkania. Wraz z Martą położyłysmy raufazę, nastepnie było malowanie i inne drobne naprawy a teraz jest etap sprzątania. Ponieważ to trzy pokoje, łazienka, WC, garderoba i duży przedpokój a wszystko robiłyśmy same, własnoręcznie, trwało to dość długo ale chyba dzisiaj będzie koniec więc wznowię "działalność".
Wildrose - dzięki tak, czy inaczej Różyczko!
-
Gość: Pogoda, 185.158.119.*
2018/06/27 17:21:39
Sat24, Sat 24
Pogoda, Prognoza pogody
USA National Forecast
Weather Forecast
Wetter, Wettervorhersage, Wetterbericht
Meteo, Previsioni Meteo Italia
Météo France
United Kingdom Weather
Clima de Espana
Väder
Australia Weather

Test prędkości internetu
Speedtest, Speed Test
DSL Geschwindigkeit testen
Test di velocit Internet
Test de velocidad
Test de vitesse Internet
Najlepsze Blogi

Pisz swój dziennik w Internecie